SimgeOptik - Hakkımızda

Hakkımızda

Firma Hizmetlerimiz

gozlukcam kesimi2Simge Optik tarafından Gözlükler yapılırken, kişiye uygun cam, çerçeve seçilerek yeni çıkmış olan geliştirilmiş camlar yanında numara ve çerçevelere, kişilerin isteğine, mesleğine uygun özellikteki ürünler önerilip müşterilerimizin teknoloji ve estetikten mümkün olduğunca yararlanmaları sağlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz cam ve çerçeveler, firmalar ve üreticiler tarafından garanti kapsamı içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.
Satış sonrası meydana gelen ve gelebilecek sorunlarda müşterilerimize gereken hizmet eksiksiz verilmeye çalışılmakta, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
Taksitli kredi kartlarına değişik taksit seçenekleri sunulmakta olup, müşterilerimizin bütçesine göre bir ürünü almalarına olanak verilmektedir.

 

REÇETEDE YAZILAN GÖZLÜK CAMLARI VE GÜNEŞ GÖZLÜK CAMLARI KUSURSUZ VE TAM OTOMATİK OLARAK İŞLENMEKTE

CAMLARIN NUMARALARI HATASIZ OLARAK ÖLÇÜLMEKTE UV ÖLÇÜMÜ YAPILMAKTA

TEK VE ÇOK ODAKLI CAMLAR,LENSLERİN ÖLÇÜMÜ HASSAS OLARAK YAPILMAKTA

BAKIM VE SERVİS İŞLEMLERİ UZMAN KADROLAR TARAFINDAN EN KISA SÜREDE ÇÖZÜMLENMEKTE

KİRLENMİŞ VE BAKIMA İHTİYACI OLAN GÖZLÜKLER ÜCRETSİZ ULTRASONİK MAKİNALARLA TEMİZLİĞİ YAPILMAKTA

KİŞİLERİN ANATOMİK YÜZ YAPILARINA GÖRE GÖZLÜKLER AYARLANMAKTADIR

ASETAT,ENJEKSİYON,METAL VE TİTANYUM GÖZLÜKLERİN TAMİRLERİ TEKNİK ELEMANLAR TARAFINDAN YAPILMAKTA

Simge Optik Ekibimiz

ekip calismasiSimge Optik istikrarlı bir takım çalışması gerçekleştirebilmek amacıyla daha çok sonuç odaklı çalışan, bireysel olarak öne çıkmak yerine takım çalışmasına daha çok önem veren ve etkili çözümler üretebilen takım kurmaya önem veriyoruz. Bu konuda başarıya ulaşmanın yolu ise takım üyelerinin seçiminde doğru tercihler yapmaktan geçmektedir. Şirketler arası rekabette birinci silah olarak kullanılan insan, yaratıcı gücünün olması ile birlikte başarıya ulaşmada önemlidir. Donanım açısından üstün bireylerin bir araya gelmesiyle de gerçek bir takım çalışması ortaya çıkmaktadır. Bu aşamalar tamamlandığı takdirde başarının kaçınılmaz olabileceğini söylemek mümkündür.

Simge Optik olarak Firma olarak başarı önce bireyler ile bir noktaya kadar taşınır, sonra takımlarla daha da yukarılara tırmanır ve firma bütünlüğü sağlandığında ise zirvenin sahibi olmak için hiçbir engel kalmadığına inanmaktayız.

 


Simge Optik Firma Profili

DSC 1750Simge Optik Malzemerleri Tic.Ltd Sti. 1982 yılından itibaren günümüze kadar ruhsatlı gözlükcülük yapmakta olan Hüseyin SARI tarafından kurulan bir fenni Gözlükcü Müessesidir.

Antalya'lı Halkına ve tüm Dünyaya hizmet etmek üzere yola çıkan Firmamız dünya Markalarını bünyesinde bulundurmakta.Yılların vermiş olduğu Eğitim, Bilgi, birikim, tecrübe, deneyimli kadrosu, son model teknolojik cıhazlarla gözlük montaj ölçümlerinin alınması , gözlüklerin yapımı, optik ve güneş kreasyonları ile numaralı kozmetik lens ve solüsyon çeşitleri ile Müşterilerine hizmet etmekten büyük mutluluk duyan bir anlayışla "Modern Gelişmeleri takip eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü bir İşletme olma çabasını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

  • Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek,
  • Sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü,
  • Faaliyet gösterdiği optik sektöründe, elde ettiği konumu çok daha üst seviyelere taşımak,
  • Sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak,
  • Sektörde lider firma konumuna yerleşmek.

vizyonMisyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak,

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak,

Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak,

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise görevimizdir.

Ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak,

Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,

indir Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak,

Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

Alt Kategoriler

Alt Kategoriler

Premium Joomla Templates